Messi Korkutuyor

Binlerce futbol severin hayranlıkla izlediği Lionel Messi, geçirdiği bazı sakatlıklar sebebiyle hayranlarını korkutuyor.

İspanya Süper Kupası için Atletico Madrid ile oynanan ilk maçta Lionel Messi sakatlanarak oyuna devam edememiş ve devre arası olunca yerini Febregas’a bırakmak zorunda kalmıştı. Son zamanlarda Lionel Messi 25 maç içinden yalnızca bir maçta 90 dakika boyunca sahada durabildi.

Ünlü futbolcu Lionel Messi’nin sağlık sorunu hakkında açılma Katalan kulübünden geldi. Yapılan açıklama ile Lionel Messi’nin sol uyluk kaslarının Biceps femoris tendonunda çürümeler olmasından dolayı sağlık sorunları yaşadığı ortaya çıktı. Ünlü futbolcu için gerekli tedavilerin sağlık ekibi tarafından yapıldığı bildirildi.

Messi’nin normalden fazla Growt kullanmasının femoris kemiğini uzatması ve bunun sonucunda da tendonlarının zorlanması böyle bir sorunla karşılaşmasına neden olarak gösteriliyor. Lionel Messi’nin sakatlığının ilerlemesi sonucunda, kemik erimesi gibi futbol hayatını bitirebilecek bir hastalıkla karşılaşabileceği doktorları düşündüren ve hayranlarını üzen bir haber oldu. Arjantili yıldız futbolcu, Malaga ile yapılacak olan karşılaşmada sakatlığı nedeniyle kadroya alınmaması sakatlığın ciddiyetini ortaya çıkaran olaylardan biri oldu.

Bir cevap yazın