Vodafone Konuşma Paketleri

Telefon günümüzün vazgeçilmez iletişim aracıdır. Onun herhangi bir şekilde yokluğu hayatımızı oldukça sarsar. Ancak konuşmak, mesajlaşmak ve internete girmek bazen çok daha fazla para ödetebilir. Bu yüzden paketler ve kampanyalar oluşturulmuş, müşterileri memnun etmek istenmiştir.

vodafone konuşma paketleriVodafone’ da da 4 çeşit konuşma paketi bulunmaktadır. Peki, bu Vodafone Konuşma Paketleri Nasıl Yapılır ve nelerdir? Bunlardan biri faturalı cep senle ben paketi. Sizin belirlediğiniz bir Vodafone’ lu ile ayda 9.90 liraya 30 saate konuşmak için AYLIK yazıp görüşmek istediğiniz kişinin telefonunu yazıp 7580’e gönderin. Bir diğer paket sınırsız pakettir. Ayda 20 tl karşılığında Vodafone’ lu sevdiklerinizle sınırsız konuşun. Bunun için ise yapmanız gereken VFSINIRSIZ yazıp 7580’e göndermek.

Diğer paket ise gece paketidir. Bu paket kapsamında aylık 9.90 tl ile saat 24.00-09.00 arasında Vodafone’ lular ile 2000 dakika bulunmaktadır. Bunun için ise GECE yazıp 7580’e göndermeniz yeterli.

En son paketimiz ise tüm dünya paketi. Ayda sadece 10 TL’ye yurt dışını 30 dakika boyunca rahatça arayabileceksiniz. Yapmanız gereken ise YURTDISI30 yazıp 7000’ göndermek yeterli olacaktır. Sizler de hem ucuz hem de çok konuşmak istiyorsanız hemen bu paketlerden faydalanın.