Küçük Çanta Modelleri

Büyük çantalar bayanlar için daha rahat bir kullanım sağlar ancak ebatları yüzünden özellikle gecelerde ya da davetlerde kullanımı tercih edilmez. Küçük çanta modeller ise birkaç sezondur moda dünyasının gözdelerinden olan portföy çantaların farklı çeşitleriyle biz bayanların beğenisine sunuldu. Desenli, çizgili, metalik, ya da transparan, bu çantalarla şıklığımızı ve stilimizi konuşturabileceğiz. Ayrıca büyük çantaları taşıma eziyetinden de kurtulacağız.

kucuk-canta-modelleriSadece şık davetlerde değil ancak işve gündelik hayatımızda da rahatlıkla kullanabileceğimiz küçük çanta modellerinden biri olan desenli ve geometrik baskılı modeller, yine vazgeçilmezlerimizden biri olmaya devam ediyor. Aksesuar ve kıyafetlerde de desen ve geometrik şekillerin baskın olduğu bu trendi, özellikle günlük kombinler için rahatlıkla kullanabiliriz. Baskılı çantalar ise bize asil bir şıklık vererek, bakışları üzerlerine çekecek. Oversize ve normal boyutlu çantalarda da devam eden transparan modası, portföy ve clutch modellerinin de vazgeçilmezi. Ayrıca bu çantalarla, küçük çantalara dahi bir sürü şey sığdırmayı başaran biz bayanlar, belki biraz daha fazla derli toplu olabiliriz.

Eğer sadelikten, düz renklerden ya da renk bloklarından hoşlanıyorsak klasik modeller tam bize göre. Yazın canlılığına ayak uyduracak renk tonları ve gold model detaylarla özellikle klasik modeller iş hayatımızın bir parçası olacaklar. Yine klasik bir şıklık sunan katlamalı çantalar, şık görüntüsüyle çoktan kalbimizi kazanmış durumda. Farklı tasarımlardan hoşlananlar ise modellerinde büyük taş tasarımlarının kullanıldığı portföy çantalarını mutlaka denemeli. Tek renkten yana olan bayanlar ise zarafetin rengi beyazı ya da asilliğin rengi siyahı ya da diğer renk seçeneklerini tercih edebilirler.