Burcu Esmersoy

burcu-esmersoyEkranda neredeyse her reklamda ve Acun’un hemen her projesinde görmekten duymaktan bıktığımız yetmediği gibi her gün gazetelerde hakkında mutlaka bir haber yayınlanıyor Burcu Esmersoy’un… Şimdi de Arda Turan’ın sevgilisiyle kaldıkları otele gittiği söylentileri günlerdir gündemde. Yapmış mıdır, orası tartışılır ama isminden gına getirdiği bir gerçek.

Güzel ve çekici bir kadın olduğu gerçeğini hepimiz kabul ediyoruz ama kusura bakmasınlar ki ben sunuculuk yapmasına karşıyım, ses tonunun kulakları rahatsız edici bir rengi var ve bana kanal değiştirttiği muhakkak. Popülaritesini kullanıp fiyatını aşağı çekince TV’deki pek çok reklamda boy gösterir oldu Burcu Esmersoy, hatta, küçük de bir servet yapmış kendine bu vesileyle… Yüzünün eskimesinden korkmuyor olsa gerek ki Acun’un kanalında adını duymaktan gına gelen Turabi ismiyle de yarışır vaziyette benim gözümde…

Gelelim Arda Turan ile polemiğine, kankalardı, şöylelerdi , böylelerdi derken şimdi “Arda kaç Burcu tut” mu oldular, aşkları vardı da aldatıldı mı, iş olsun, haber olsun yazalım gitsin mi oldu, çözemedik. Arda’nın sevgilisiyle kaldığı otele gerçekten gittiyse bir kadın olarak kendini düşürdüğü durum vahim, öte yandan amaç rahatsızlık vermek ise amacına ulaşmış görünüyor. Rakibin de güzelliğini göz ardı etmemek lazım ki Burcu Esmersoy ile yarışabilecek bir potansiyeli olduğu göz ardı edilemez.

İster Burcu Esmersoy olsun ister başka biri son 1-2 yıla dönüp baktığımızda Acun Medya ile çalışan pek çok ünlü ya da ünsüz ismin bir şekilde Türkiye’nin gündemine bir   şekilde yerleşiyor. Bu popülarite devam eder mi, yüzün eskimesiyle bir süre sonra geri planda mı kalır bilinmez ama iyi bir TV izleyicisi olarak ilk zamanlar “vayy” dediğim insandan gelen gına “yine burcu esmersoymi” durumuna dönüşmüşse ki, bu konuda yalnız olduğumu düşünmüyorum, acilen ortadan kaybolup kendini aratmalı bize diye düşünüyorum.